SZAFING, czyli Ogólnopolskie Wietrzenie Szaf z SZAFA.PL


Witam Was :) 


Ostatnio nie było mnie za wiele na blogu, ale już wyjaśniam dlaczego! Otóż jestem jedną z Ambasadorek portalu Szafa.pl i moim zadaniem jest organizacja SZAFINGU, czyli Ogólnopolskiego Wietrzenia Szaf z Szafa.pl :) Jestem bardzo przejęta organizacją, każdą nową znajomością i zdobytym doświadczeniem. Mam ogromną nadzieję, że wszystko wypali i uczestniczki będą się świetnie bawić! :) 
SZAFING nie jest to zwykłe targowisko, a możliwość wymiany ciuchów, poznania nowych, ciekawych osób i uczestniczenia w atrakcjach zorganizowanych na spotkaniu. Masz za dużo ciuchów, w których nie chodzisz? Chcesz odświeżyć swoją szafę i zarobić? W 8 miastach: Warszawa(Znajomi Znajomych), Kraków(Bal), Wrocław(ToTu), Poznań(Galeria Pestka), Gdańsk(Buffet),Bydgoszcz(Widzimisie) oraz Rzeszów(Podziemna Trasa Turystyczna, Estrada Caffe)  w całej Polsce spotkamy się w jeden weekend - 11 i 12 października, by uwolnić swoje ciuchy i zdobyć poszukiwane perełki na jesień!
Ogólnopolskim Partnerem Akcji jest John-Lemon, który przywita nas orzeźwiającymi napojami!SZAFING W KATOWICACH ODBĘDZIE SIĘ 12 PAŹDZIERNIKA 2014 r. od godz.11 do 16.
W Katowicach spotykamy się w Stacji Katowiceto budynek postindustrialny (po Porcelanie Śląskiej) znajdujący się przy ul. Porcelanowej 23. 

Uczestnictwem w spotkaniu zaszczyci nas Wypiekarnia, która przygotowała dla uczestniczek cudowne nagrody! Wygranym pozazdrości niejeden łasuch oraz fan słodkich wypieków! 

Pani Monika Niemiec z MiG Brafitterskiego Salonu z Bielizną zadba o odpowiedni dobór biustonosza, a następnie rozlosuje wśród uczestniczek wiele, przeróżnych nagród! Czekać na Was będzie również wiele konkursów z nagrodami od Szafa.pl! Przy wejściu dla pierwszych 100 osób miłe niespodzianki :) 


Bądź na bieżąco z informacjami dotyczącymi Szafingu w Katowicach i dołącz do wydarzenia na facebooku! 


!!!!!! WYDARZENIE NA FB KLIK !!!!!!Chcesz wystawić swoje ciuchy? Zgłoś swój udział i zarezerwuj miejsce!!! Liczba  miejsc dla wystawców OGRANICZONA!
Zapisy przyjmujemy na szafing@grupaszafa.pl (w temacie wpisujcie Katowice, a w treści imię i nazwisko oraz login z Szafy). Opłata dla zarezerwowania miejsca podczas szafingu: 5zł


Nie chcesz sprzedawać swoich ciuchów, a chciałabyś uczestniczyć w SZAFINGU? Zapraszamy, nie musisz rezerwować miejsca!
Weź udział w Ogólnopolskiej Akcji Wietrzenia Szaf,  organizowanej przez Szafa.pl. Zapraszam! Pozdrawiam, 
6 komentarzy:

 1. Szkoda, że tak późno piszesz :( Niestety godziny zupełnie mi nie pasują :( Trochę szkoda... Ale może następnym razem, kto wie...

  OdpowiedzUsuń
 2. łe wczoraj wróciłam do Niemiec :-(

  OdpowiedzUsuń
 3. A nie masz ochoty na wymiankę herbacianą ? :) Bo strasznie mnie ciekawi ta herbatka liptona z gruszką, która pokazywałaś, a chętnie bym jej spróbowała przed kupieniem (mam specyficzne odczucia jak chodzi o gruszkowe rzeczy). Na spotkaniu mam zamiar być oczywiście :)

  OdpowiedzUsuń
 4. dopiero dziś się o tej akcji dowiedziałam, kurcze szkoda, bo miałabym parę rzeczy do oddania, a tak nie mam już czasu na porządki :(

  OdpowiedzUsuń