Relacja z Jesiennej Herbatki Blogerskiej!

Witam Was :)

Na początek trochę prywaty...
Wiem, że mnie długo nie było, przepraszam za to zaniedbanie Was i bloga :(
Wiem również, że ciągle tłumaczę się pisaniem pracy inżynierskiej i sprawami na uczelni, ale niestety tak jest, że nie wszystko zależy ode mnie i nie wszystko idzie po mojej myśli.
Do tego mój laptop umarł śmiercią tragiczną i obecnie muszę działać na pc rodziców, który chodzi tak, jakby chciał a nie mógł :(
To wszystko spowodowało moją całkowitą niechęć do czegokolwiek, lecz cały czas czułam się winna i przypomniałam sobie, że przecież zawsze byłam tą najbardziej pozytywną, więc nie ma co się użalać nad sobą i trzeba zacząć działać! 

edit: ten post pisałam 6 godzin! bo pc co chwile się wyłączał :/ ale dałam radę!Jesienna Herbatka Blogerska to jest temat tego posta! :)


Nasze spotkanie odbyło się12 października w Coffee Heaven, a za wszystkim stały organizatorki : Kasia i Alicja.Podziwiam Was Dziewczyny, bo poniekąd wiem ile trzeba cierpliwości przy tworzeniu takich spotkań :) Bardzo podobało mi się miejsce, jakie Kasia wybrała dla nas, bo zostałyśmy usadowione w bocznej sali kawiarni i mogłyśmy swobodnie porozmawiać o wszystkim, czyli głównie o kosmetykach :P, ale nie tylko. 


Na spotkaniu zebrało się 11 blogerek. Niektóre już znałam z wcześniejszych spotkań( nie tylko blogerskich, ale i prywatnych :), czyli Kasię, Alicję, Olę, Asię i Justynę, niektóre z widzenia( z bloSilesii ) : Anię i Herbatkę, a pozostałe dziewczyny dopiero poznałam i od razu polubiłam, a są nimi : Alicja, Gosia i Asia.

Kasia opowiedziała nam o firmie Dafi oraz ich produktach, a później każda z nas otrzymała świetny dzbanek! :) 


Rozsiadłyśmy się wygodnie, zamówiłyśmy po kawie/herbacie, rozłożyłyśmy kosmetyki do wymianki i zaczęłyśmy plotkować. Odwiedzili nas Panowie z firmy Tomil, którzy okazali się gentelmenami i zapłacili za nasze kawy. Dziękujemy, to było niezwykle miłe ;) Opowiedzieli nam o firmie, swoich produktach i ich dostępności oraz podarowali nam upominki od firmy. Następnie wróciłyśmy do plotek i rozmów o wszystkim. Niestety większość Dziewczyn musiała wyjść dość szybko, ale pozostały najbardziej wytrwałe i spotkanie skończyło się po godzinie 19. 
Miało być ono bez prezentów, a jednak organizatorki postarały się o drobne upominki dla nas. 
Oczywiście największą furorę zrobiły kubki sygnowane naszymi imionami/pseudonimami oraz identyfikatory :)

Dziękuję wszystkim sponsorom! 

Jeszcze raz chcę podziękować organizatorkom za wspaniałe spotkanie, które zapamiętam na długo :* 
Wszystkim uczestniczkom dziękuję za świetną zabawę, ploty, użyczenie zdjęć i mile spędzony czas :) 
A sponsorom za prezenty, które umilają jesienne wieczory :) 


Pozdrawiam, 


15 komentarzy:

 1. Już się nie mogłam doczekać tej relacji :) Cieszę się, że się podobało i mam nadzieję, że herbata/kawa z kubka smakuje wyjątkowo ;) Pozdrawiam :*

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. co Ty! ja się boje, że mi go ktoś stłucze! :P leży na komodzie wraz z moimi identyfikatorami, a kto przychodzi to podziwia i chwali ;)

   Usuń
  2. No coś Ty? Chcesz, zrobię Ci drugi, będziesz miała do picia ;)

   Usuń
  3. Ps. Widzę, że znowu zmieniłaś nick?

   Usuń
  4. Ja mam ten na pamiątkę i nie chcę, żeby mi go w domu rozbili, a dziwnym trafem, jak już coś ktoś rozbija to są to moje naczynia lub kubki :P

   tak, zmieniłam zaraz po spotkaniu, bo wszystkie mi mówiłyście, że z tego nicku mnie kojarzycie :P

   Usuń
 2. Ooo, zazdroszczę spotkania :D
  widać że fajna atmosfera była :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Fajnie, że spotkanie było udane :)

  OdpowiedzUsuń